PRŮMYSLOVÁ TEXTILNÍ PRODUKCE

Společnost M-servis Kříž, s.r.o. je aktivní v tomto svém hlavním výrobním oboru od svého založení, respektive firemní zkušenosti přešly v dovednostech zaměstnanců již z období podnikání fyzické osoby Miroslav Kříž, která první textilní zakázky zpracovávala již v roce 1995.

Stříhání, řezání a ostatní dělení textilního materiálu, manuální či automatické šití a obšívání, jakož i montáž ušitých výrobků do větších kompletů, včetně lisování plastů i kovů, lepení, natavování a zažehlování patří mezi nejčastěji vykonávané pracovní operace. Mezi základní technické vybavení patří stříhací stoly, ruční a poloautomatické řezací stroje, různé druhy a typy šicích strojů, montážní pracoviště vybavená velkým množstvím přípravků nejrůznějšího charakteru, včetně mechanické či pneumatické lisovací techniky.

V průběhu výrobních procesů se na oddělených pracovištích zpracovává síťovina z přírodních i syntetických materiálů, ploché i duté popruhy, lanka, šňůry, ploché i kulaté gumové pruženky, dále plachtovina, tepelně vysoce odolné tkaniny, včetně látek s obsahem skelných i kovových vláken, eventuelně i minerální či skelné rohože různé síly. Firemní výrobky pak reprezentují sítě odkládacích prostorů automobilů, upínací systémy z popruhů, akusticky a termoakusticky účinné obaly, vaky, pytle i výplně a dále pouzdra na produkty, produktové obaly a dělící stěny, ochranné zástěny a clony. Výrobky firmy M-servis Kříž, s.r.o. nalézají v automobilovém průmyslu ( BMW, Daimler, AUDI, Ford, Scania, …), v technologických celcích ( vzduchotechnické a komínové systémy), ve strojních zařízeních a stavbách budov.

Dalšími firemními cíli je rozšíření spolupráce v šití speciálních materiálů a zvládnutí spojování textilních a netkaných materiálů nestehovou technikou.

Kontakt

M-servis Kříž, s.r.o.
Příčná 157
391 11 Planá nad Lužnicí
Česká Republika

+420 603 521 169
m-servis-kriz@volny.cz