eng de cs
ACP - Planá - Akustik Center Planá

Akustické materiály

Firma M-servis Kříž, s.r.o. se společností von Moos Schallschutztechnik GmbH (www.vonmoos.ch) ze švýcarského města Winterthur rozvíjí spolupráci téměř 20 let. Na počátku stála výroba a dodávky akustických systémů jako například protihluková sestava 1.470 kusů kulis pro zkušební místo proudových leteckých motorů na letiště v Hamburku nebo mnohatunová vícedílná akusticky účinná vrata na letiště v San Francisco a v Athenách či dodávky pro švýcarskou železnici SBB.

V současné době firma M-servis Kříž, s.r.o. v úzké kooperaci se společností von Moos Schallschutztechnik GmbH rozvíjí projekt spolupráce ve smyslu joint venture: ACP-Planá.

S našimi firemními zkušenostni jsme Vám k dispozici v následujících oblastech:

Produkty protihlukové ochrany

Obchod s protihlukovým materiálem
PUR-pěnové materiály pro absorpci hluku.
Tlumící a izolační materiály.
Přířezy a výseky dle zadání zákazníka.
Produktový list

Protihluková zařízení

Protihlukové kabiny
Zvukově-izolační kabiny a zakázková výroba zvukově-izolačních zábran / zástěn. Izolační kabiny, hlukové štíty, hlukové brány.

Tlumiče hluku
Tlumiče hluku pro průmysl, ventilační a klimatizační zařízení.

Měřící stanoviště
Protihlukové kulisy pro letecká měřící stanoviště, měřící stanoviště motorů, tepelné štíty,tepelné a akustické izolace lodních motorů.

Prostorová akustika

Akustická měření v prostorech
Výrobní a montážní haly ve strojírenství, tiskařském a papírenském průmyslu, textilní,chemické a farmaceutické výrobě, v potravinářských provozech a dalších provozech.

Našimi dalšími firemními střednědobými cíli jsou ISO certifikace, větší podíl na trhu a vlastní tým aktustických inženýrů.

Ke stažení

ACP 100 TV VMS ACP 101 TP VMS ACP 102 FP VMS ACP 104 VMS ACP 200 BFS2-SK VMS ACP 220 BP 24-SK VMS ACP 470 GF7 AL-SK VMS ACP 595 MBAL-SK VMS

Kontakt

M-servis Kříž, s.r.o.
Příčná 157
391 11 Planá nad Lužnicí
Česká Republika

+420 603 521 169
m-servis-kriz@volny.cz